Schedule & Results (North London Baseball)

PrintOrganization Schedule & Results
Filter Opponents:
Game #DateTimeCategoryTeamOpponentVenueScoreResult
May 11 20194:00 PMREPJUNIOR NATIONALSBelle River BravesBelle River
May 11 20197:00 PMREPJUNIOR NATIONALSBelle River BravesBelle River
RookSel23May 13 20196:00 PMSELROOKIE SELECTIlderton SelectHeritage (1)
18U076May 13 20198:30 PMREPMIDGET NATIONALSWyoming WranglersLabatt Memorial Park
14U67May 14 20196:00 PMREPMINOR BANTAM NATIONALSSouthwest London SelectCity Wide (Upper)
8U21May 15 20196:00 PMREPMINOR ROOKIE NATIONALSLondon TecumsehsStoneybrook 1
8U42May 16 20196:00 PMREPMINOR ROOKIE NATIONALSSt. Thomas CardinalsNew York Central
MosqSel37May 16 20196:00 PMSELMOSQUITO SELECTDKMB SelectStoneybrook 1
14U56May 16 20196:00 PMREPMINOR BANTAM NATIONALSLondon West TincapsDan Pulham Memorial Diamond
May 19 20192:00 PMREPJUNIOR NATIONALSLucan 9Lucan
May 20 20196:00 PMBANTeam 1Ingersoll Currie Park
May 21 20196:00 PMBANTeam 2North London Team 1Stoneybrook 2
May 21 20196:00 PMBANTeam 1North London Team 2Stoneybrook 2
May 22 20196:00 PMMIDTeam 1Ingersoll Team 2Stoneybrook 2
May 22 20196:00 PMMIDTeam 2Ingersoll Team 1Currie Park
9U31May 23 20196:00 PMREPROOKIE NATIONALSLondon West TincapsOakridge Optimist (Upper)
May 23 20196:00 PMBANTeam 3EBBA JaysKiwanis Park #1
May 23 20196:00 PMBANTeam 2EBBA YankeesStoneybrook 2
May 24 20196:00 PMBANTeam 3Ingersoll Stoneybrook 2
12U62May 24 20196:00 PMREPMINOR PEEWEE NATIONALSSt. Thomas CardinalsNew York Central
May 27 20196:00 PMMIDTeam 2North London Team 1Stoneybrook 2
May 27 20196:00 PMMIDTeam 1North London Team 2Stoneybrook 2
May 28 20196:00 PMBANTeam 1Dorchester Team 2Stoneybrook 2
RookSel41May 28 20196:00 PMSELROOKIE SELECTSouthwest London SelectLambeth Optimist (1)
May 28 20198:30 PMMIDTeam 2South City Wide Lower
May 29 20196:00 PMMIDTeam 1Dorchester Stoneybrook 2
May 29 20198:30 PMREPJUNIOR NATIONALSLondon AngelsCity Wide Upper
May 30 20196:00 PMMIDTeam 2Ingersoll Team 2Currie Park
May 30 20196:00 PMBANTeam 2North London Team 3Stoneybrook 2
May 30 20196:00 PMBANTeam 3North London Team 2Stoneybrook 2
May 30 20196:00 PMBANTeam 1South City Wide Lower
May 31 20196:00 PMBANTeam 3EBBA JaysStoneybrook 2
Jun 03 20196:00 PMMIDTeam 2EBBA JaysStoneybrook 2
Jun 04 20196:00 PMBANTeam 2Woodstock Stoneybrook 2
Jun 04 20196:00 PMBANTeam 1EBBA YankeesKiwanis Park #1
18U042Jun 05 20196:00 PMREPMIDGET NATIONALSLondon Badgers BantamAlridge Field (Stronach)
Jun 05 20196:00 PMMIDTeam 1Ingersoll Team 1Currie Park
9U07Jun 05 20196:00 PMREPROOKIE NATIONALSDorchester DiamondbacksHarrietsville
Jun 05 20196:00 PMMIDTeam 2Dorchester Stoneybrook 2
Jun 05 20197:00 PMREPJUNIOR NATIONALSLondon TecumsehsCity Wide Upper
Jun 06 20196:00 PMMIDTeam 1Ingersoll Team 2Currie Park
Jun 06 20197:00 PMBANTeam 1Woodstock Tip O'Neill Park
Jun 07 20196:00 PMBANTeam 3EBBA JaysStoneybrook 2
9U46Jun 10 20196:00 PMREPROOKIE NATIONALSSt. Thomas CardinalsStoneybrook 1
Jun 10 20196:00 PMBANTeam 2Dorchester Team 1Dorchester ORC
41Jun 10 20196:00 PMROOKTeam 1Lucan-Ilderton 2North 1
18U101Jun 10 20197:00 PMREPMIDGET NATIONALSTillsonburg OttersTillsonburg Arena (Hardball 2)
Jun 11 20196:00 PMBANTeam 1EBBA JaysStoneybrook 2
Jun 12 20196:00 PMMIDTeam 1South Stoneybrook 2
Jun 13 20196:00 PMBANTeam 3Dorchester Team 2Dorchester ORC
Jun 13 20196:00 PMMIDTeam 1EBBA JaysKiwanis Park #1
Jun 13 20196:00 PMBANTeam 2EBBA JaysStoneybrook 2
Jun 14 20196:00 PMBANTeam 3EBBA YankeesStoneybrook 2
Jun 17 20196:00 PMBANTeam 2Ingersoll Currie Park
Jun 17 20196:00 PMMIDTeam 1EBBA JaysKiwanis Park #1
Jun 17 20196:00 PMMIDTeam 2Dorchester Stoneybrook 2
Jun 18 20196:00 PMBANTeam 3North London Team 1Stoneybrook 2
Jun 18 20196:00 PMBANTeam 1North London Team 3Stoneybrook 2
Jun 19 20196:00 PMMIDTeam 1North London Team 2Stoneybrook 2
Jun 19 20196:00 PMMIDTeam 2North London Team 1Stoneybrook 2
Jun 20 20196:00 PMBANTeam 1EBBA JaysKiwanis Park #1
12U01Jun 20 20196:00 PMREPMINOR PEEWEE NATIONALSIngersoll IronbirdsVictoria Park (Main)
11U62Jun 20 20196:00 PMREPMOSQUITO NATIONALSMitchell AstrosNorth 3
Jun 20 20196:00 PMBANTeam 2Dorchester Team 2Dorchester ORC
MosqSel45Jun 20 20196:00 PMSELMOSQUITO SELECTWyoming SelectStoneybrook 1
14U58Jun 20 20196:00 PMREPMINOR BANTAM NATIONALSLondon West SelectDan Pulham Memorial Diamond
39Jun 21 20196:00 PMROOKTeam 2Oakridge 3Oakridge Optimist (Upper)
Jun 21 20196:00 PMBANTeam 3Dorchester Team 1Stoneybrook 2
Jun 22 20191:00 PMREPJUNIOR NATIONALSLeamington Jr. BaronsKinsmen Diamond Complex
Jun 22 20193:00 PMREPJUNIOR NATIONALSLeamington Jr. BaronsKinsmen Diamond Complex
12U48Jun 23 20194:00 PMREPMINOR PEEWEE NATIONALSLondon TecumsehsNorth 2
8U51Jun 23 20196:00 PMREPMINOR ROOKIE NATIONALSSt. Thomas Cardinals Tier 2New York Central
10U45Jun 23 20196:00 PMREPMINOR MOSQUITO NATIONALSLondon TecumsehsNorth 3
12U55Jun 23 20196:30 PMREPMINOR PEEWEE NATIONALSLondon TecumsehsNorth 2
35Jun 24 20196:00 PMMOSTeam 1Team 4North 2
Jun 24 20196:00 PMBANTeam 3Ingersoll Currie Park
Jun 24 20196:00 PMBANTeam 1Dorchester Team 1Dorchester ORC
9U45Jun 24 20196:00 PMREPROOKIE NATIONALSMitchell Astros 9173Stoneybrook 1
10U77Jun 24 20196:00 PMREPMINOR MOSQUITO NATIONALSStrathroy RoyalsYork Street (2)
29Jun 24 20196:00 PMPWTeam 1Oakridge 3Jack Chambers
Jun 24 20196:00 PMMIDTeam 2Ingersoll Team 2Stoneybrook 2
Jun 24 20198:00 PMMIDTeam 1Dorchester Dorchester ORC
30Jun 25 20196:00 PMPWTeam 2Team 3Jack Chambers
Jun 25 20196:00 PMBANTeam 1Ingersoll Stoneybrook 2
13U054Jun 25 20196:00 PMREPPEEWEE NATIONALSLondon West TincapsByron Sports Complex (2)
43Jun 25 20196:00 PMROOKTeam 3Team 2North 1
RookSel40Jun 25 20196:00 PMSELROOKIE SELECTAylmer SelectStoneybrook 1
Jun 25 20196:00 PMBANTeam 2EBBA YankeesKiwanis Park #1
12U46Jun 25 20196:00 PMREPMINOR PEEWEE NATIONALSIngersoll IronbirdsNorth 3
18U021Jun 25 20196:15 PMREPMIDGET NATIONALSIlderton AthleticsLucan (1)
14U29Jun 25 20198:30 PMREPMINOR BANTAM NATIONALSLondon TecumsehsCity Wide (Upper)
45Jun 26 20196:00 PMROOKTeam 4Oakridge 1 ThunderOakridge Optimist (Lower)
8U25Jun 26 20196:00 PMREPMINOR ROOKIE NATIONALSSarnia BravesStoneybrook 1
PWSel79Jun 26 20196:00 PMSELPEEWEE SELECTStrathroy SelectYork Street (2)
Jun 26 20196:00 PMMIDTeam 1Ingersoll Team 1Stoneybrook 2
31Jun 26 20196:00 PMPWTeam 3Oakridge 2Jack Chambers
13U044Jun 26 20196:00 PMREPPEEWEE NATIONALSLondon TecumsehsCNRA (1)
37Jun 26 20196:00 PMMOSTeam 3Lucan-Ilderton 2Heritage (1)
44Jun 26 20196:00 PMROOKTeam 3Team 1North 1
8U46Jun 27 20196:00 PMREPMINOR ROOKIE NATIONALSSt. Thomas CardinalsNew York Central
14U59Jun 27 20196:00 PMREPMINOR BANTAM NATIONALSLondon West TincapsDan Pulham Memorial Diamond
11U66Jun 27 20196:00 PMREPMOSQUITO NATIONALSIngersoll IronbirdsNorth 3
MosqSel38Jun 27 20196:00 PMSELMOSQUITO SELECTStrathroy SelectStoneybrook 1
47Jun 27 20196:00 PMROOKTeam 4Team 2North 1
Jun 27 20197:00 PMBANTeam 2Woodstock Tip O'Neill Park
18U081Jun 27 20198:30 PMREPMIDGET NATIONALSIlderton AthleticsDan Pulham Memorial Diamond
10U18Jun 28 20196:00 PMREPMINOR MOSQUITO NATIONALSIngersoll IronbirdsVictoria Park (Main)
38Jun 28 20196:00 PMMOSTeam 3Oakridge 2Stoneybrook 1
PWSel32Jun 28 20196:00 PMSELPEEWEE SELECTLondon West SelectWest Lions
Jun 28 20196:00 PMBANTeam 3Dorchester Team 2Stoneybrook 2
MosqSel08Jun 28 20196:00 PMSELMOSQUITO SELECTDKMB SelectKomoka (Front)
12U60Jun 28 20196:00 PMREPMINOR PEEWEE NATIONALSSarnia BravesTecumseh
18U095Jun 28 20198:30 PMREPMIDGET NATIONALSSt. Thomas CardinalsEmslie Field
15U80Jun 29 201910:00 AMREPBANTAM NATIONALSSt. Thomas CardinalsCentennial Sports (Cardinal Field)
11U72Jun 29 20194:00 PMREPMOSQUITO NATIONALSPort Lambton PiratesMacDonald Park (1 - Front)
13U080Jun 30 20196:00 PMREPPEEWEE NATIONALSLondon TecumsehsNorth 3
33Jun 30 20196:00 PMPWTeam 2Lucan-Ilderton 1Lucan (2)
Jul 01 20196:00 PMMIDTeam 2South Stoneybrook 2
36Jul 02 20196:00 PMPWTeam 2Lucan-Ilderton 1Jack Chambers
Jul 02 20196:00 PMBANTeam 1South Stoneybrook 2
35Jul 02 20196:00 PMPWTeam 1Oakridge 3Jaycee
50Jul 02 20196:00 PMROOKTeam 2Oakridge 4North 1
RookSel38Jul 02 20196:00 PMSELROOKIE SELECTIlderton SelectStoneybrook 1
40Jul 02 20196:00 PMMOSTeam 1Oakridge 4Wilfrid Jury (1)
13U097Jul 02 20196:00 PMREPPEEWEE NATIONALSSarnia BravesTecumseh
39Jul 02 20196:00 PMMOSTeam 2Lucan-Ilderton 2North 2
15U28Jul 02 20196:15 PMREPBANTAM NATIONALSLucan-Ilderton SelectLucan (1)
51Jul 03 20196:00 PMROOKTeam 3Oakridge 3North 1
Jul 03 20196:00 PMMIDTeam 1EBBA JaysStoneybrook 2
PWSel27Jul 03 20196:00 PMSELPEEWEE SELECTDorchester Select 2Dorchester (2)
10U73Jul 03 20196:00 PMREPMINOR MOSQUITO NATIONALSSt. Thomas CardinalsNew York Central
37Jul 03 20196:00 PMPWTeam 1Oakridge 2Jaycee
13U062Jul 03 20196:15 PMREPPEEWEE NATIONALSLucan-Ilderton AthleticsLucan (2)
8U24Jul 03 20197:00 PMREPMINOR ROOKIE NATIONALSSt. Thomas Cardinals Tier 2Stoneybrook 1
15U44Jul 03 20198:30 PMREPBANTAM NATIONALSSt Marys RockiesDan Pulham Memorial Diamond
18U077Jul 03 20198:30 PMREPMIDGET NATIONALSSt. Thomas CardinalsLabatt Memorial Park
Jul 03 20198:30 PMREPJUNIOR NATIONALSLondon AngelsCity Wide Upper
MosqSel41Jul 04 20196:00 PMSELMOSQUITO SELECTNorth Middlesex SelectStoneybrook 1
14U61Jul 04 20196:00 PMREPMINOR BANTAM NATIONALSLondon TecumsehsDan Pulham Memorial Diamond
38Jul 04 20196:00 PMROOKTeam 4Lucan-Ilderton 2North 1
Jul 04 20196:00 PMBANTeam 2South City Wide Lower
10U08Jul 04 20196:00 PMREPMINOR MOSQUITO NATIONALSDorchester DiamondbacksDorchester (3)
44Jul 04 20196:00 PMMOSTeam 4Oakridge 1Jack Chambers
11U67Jul 04 20196:00 PMREPMOSQUITO NATIONALSLondon Badgers MinorNorth 3
38Jul 04 20196:00 PMPWTeam 2Oakridge 2Jaycee
43Jul 04 20196:00 PMMOSTeam 2Oakridge 2Wilfrid Jury (1)
Jul 04 20196:00 PMMIDTeam 2Ingersoll Team 1Stoneybrook 2
Jul 04 20196:00 PMBANTeam 1Dorchester Team 2Dorchester ORC
Jul 04 20197:00 PMBANTeam 3Woodstock Tip O'Neill Park
18U082Jul 04 20198:30 PMREPMIDGET NATIONALSDKMB River CatsDan Pulham Memorial Diamond
Jul 05 20196:00 PMBANTeam 3North London Team 2Stoneybrook 2
45Jul 05 20196:00 PMMOSTeam 3Team 1Stoneybrook 1
PWSel49Jul 05 20196:00 PMSELPEEWEE SELECTSt. Thomas SelectNorth 3
Jul 05 20196:00 PMBANTeam 2North London Team 3Stoneybrook 2
54Jul 05 20196:00 PMROOKTeam 1Lucan-Ilderton 1Heritage (1)
9U49Jul 08 20196:00 PMREPROOKIE NATIONALSDorchester DiamondbacksStoneybrook 1
55Jul 08 20196:00 PMROOKTeam 1Oakridge 1 ThunderNorth 1
Jul 08 20196:00 PMMIDTeam 2EBBA JaysKiwanis Park #1
RookSel27Jul 08 20196:00 PMSELROOKIE SELECTIlderton SelectHeritage (1)
46Jul 08 20196:00 PMMOSTeam 4Oakridge 3Wilfrid Jury (1)
47Jul 08 20196:00 PMMOSTeam 1Oakridge 2North 2
10U49Jul 08 20196:00 PMREPMINOR MOSQUITO NATIONALSDorchester DiamondbacksNorth 3
48Jul 08 20196:00 PMMOSTeam 3Oakridge 1Wilfrid Jury (2)
40Jul 08 20196:00 PMPWTeam 1Lucan-Ilderton 1Jack Chambers
RookSel34Jul 09 20196:00 PMSELROOKIE SELECTDKMB SelectStoneybrook 1
57Jul 09 20196:00 PMROOKTeam 2Lucan-Ilderton 2Denfield
18U033Jul 09 20196:00 PMREPMIDGET NATIONALSLondon BadgersAlridge Field (Stronach)
49Jul 09 20196:00 PMMOSTeam 2Oakridge 5North 2
56Jul 09 20196:00 PMROOKTeam 1Oakridge 2North 1
Jul 09 20196:00 PMBANTeam 2Dorchester Team 2Stoneybrook 2
41Jul 09 20196:00 PMPWTeam 2Oakridge 3Jack Chambers
10U44Jul 09 20196:00 PMREPMINOR MOSQUITO NATIONALSDorchester DiamondbacksNorth 3
9U20Jul 09 20196:30 PMREPROOKIE NATIONALSLucan-Ilderton AthleticsLucan (2)
Jul 09 20198:30 PMMIDTeam 1South City Wide Lower
8U26Jul 10 20196:00 PMREPMINOR ROOKIE NATIONALSLondon TecumsehsStoneybrook 1
Jul 10 20196:00 PMMIDTeam 1Dorchester Stoneybrook 2
13U074Jul 10 20196:00 PMREPPEEWEE NATIONALSWyoming WranglersNorth 3
43Jul 10 20196:00 PMPWTeam 3Team 1Jack Chambers
58Jul 10 20196:00 PMROOKTeam 3Lucan-Ilderton 1North 1
15U49Jul 10 20198:30 PMREPBANTAM NATIONALSSt. Thomas CardinalsDan Pulham Memorial Diamond
Jul 11 20196:00 PMBANTeam 2Ingersoll Stoneybrook 2
9U36Jul 11 20196:00 PMREPROOKIE NATIONALSLondon West TincapsOakridge Optimist (Upper)
11U64Jul 11 20196:00 PMREPMOSQUITO NATIONALSTillsonburg OttersNorth 3
60Jul 11 20196:00 PMROOKTeam 4Oakridge 4North 1
14U57Jul 11 20196:00 PMREPMINOR BANTAM NATIONALSWyoming WranglersCanton
51Jul 11 20196:00 PMMOSTeam 4Oakridge 4Jack Chambers
14U63Jul 11 20198:00 PMREPMINOR BANTAM NATIONALSWyoming WranglersCanton
18U078Jul 11 20198:30 PMREPMIDGET NATIONALSLondon West TincapsDan Pulham Memorial Diamond
12U63Jul 12 20196:00 PMREPMINOR PEEWEE NATIONALSSt. Thomas CardinalsNew York Central
Jul 12 20196:00 PMBANTeam 1North London Team 3Stoneybrook 2
Jul 12 20196:00 PMBANTeam 3North London Team 1Stoneybrook 2
12U22Jul 13 201910:00 AMREPMINOR PEEWEE NATIONALSLondon Badgers MosqStronach (3)
14U78Jul 14 201910:00 AMREPMINOR BANTAM NATIONALSWyoming WranglersCanton
14U85Jul 14 201912:00 PMREPMINOR BANTAM NATIONALSWyoming WranglersCanton
11U04Jul 14 20193:00 PMREPMOSQUITO NATIONALSExeter ExpressExeter (2)
44Jul 14 20196:00 PMPWTeam 2Lucan-Ilderton 2Heritage (1)
53Jul 15 20196:00 PMMOSTeam 3Oakridge 1Wilfrid Jury (2)
9U51Jul 15 20196:00 PMREPROOKIE NATIONALSDorchester DiamondbacksStoneybrook 1
10U47Jul 15 20196:00 PMREPMINOR MOSQUITO NATIONALSSt. Thomas CardinalsNorth 3
63Jul 15 20196:00 PMROOKTeam 1Team 2North 1
Jul 15 20198:00 PMMIDTeam 2Dorchester Dorchester ORC
Jul 16 20196:00 PMBANTeam 1EBBA YankeesStoneybrook 2
55Jul 16 20196:00 PMMOSTeam 1Lucan-Ilderton 1Heritage (1)
54Jul 16 20196:00 PMMOSTeam 2Oakridge 4Wilfrid Jury (1)
10U12Jul 16 20196:00 PMREPMINOR MOSQUITO NATIONALSIngersoll IronbirdsWestfield
45Jul 16 20196:00 PMPWTeam 2Team 1Jack Chambers
RookSel47Jul 16 20196:00 PMSELROOKIE SELECTSouthwest London SelectLambeth Optimist (1)
13U009Jul 16 20196:00 PMREPPEEWEE NATIONALSDorchester DiamondbacksHarrietsville
12U47Jul 16 20196:00 PMREPMINOR PEEWEE NATIONALSLondon Badgers MosqNorth 3
14U31Jul 16 20196:00 PMREPMINOR BANTAM NATIONALSLondon TecumsehsCity Wide (Upper)
15U56Jul 16 20197:00 PMREPBANTAM NATIONALSSarnia BravesErrol Russell
Jul 17 20196:00 PMMIDTeam 1Ingersoll Team 2Stoneybrook 2
13U079Jul 17 20196:00 PMREPPEEWEE NATIONALSLondon Badgers MinorNorth 3
13U073Jul 17 20196:00 PMREPPEEWEE NATIONALSLondon West TincapsNorth 3
Jul 17 20196:00 PMMIDTeam 2Ingersoll Team 1Currie Park
46Jul 17 20196:00 PMPWTeam 3Oakridge 1Jack Chambers
66Jul 17 20196:00 PMROOKTeam 4Lucan-Ilderton 3Denfield
8U28Jul 17 20196:00 PMREPMINOR ROOKIE NATIONALSSt. Thomas CardinalsStoneybrook 1
15U22Jul 17 20196:00 PMREPBANTAM NATIONALSLondon West TincapsCity Wide (Lower)
Jul 17 20198:30 PMREPJUNIOR NATIONALSWyoming Jr CowboysCity Wide Upper
MosqSel43Jul 18 20196:00 PMSELMOSQUITO SELECTIlderton SelectStoneybrook 1
14U62Jul 18 20196:00 PMREPMINOR BANTAM NATIONALSLondon West TincapsDan Pulham Memorial Diamond
58Jul 18 20196:00 PMMOSTeam 4Lucan-Ilderton 1Jack Chambers
11U70Jul 18 20196:00 PMREPMOSQUITO NATIONALSSt. Thomas CardinalsNorth 3
Jul 18 20196:00 PMBANTeam 2Dorchester Team 1Stoneybrook 2
15U03Jul 18 20197:00 PMREPBANTAM NATIONALSExeter ExpressExeter (Alvin Willert)
18U080Jul 18 20198:30 PMREPMIDGET NATIONALSLondon Badgers BantamDan Pulham Memorial Diamond
PWSel39Jul 19 20196:00 PMSELPEEWEE SELECTLondon West SelectWest Lions
59Jul 19 20196:00 PMMOSTeam 3Oakridge 3Stoneybrook 1
Jul 19 20196:00 PMBANTeam 3Woodstock Stoneybrook 2
Jul 21 201911:00 AMREPJUNIOR NATIONALSPort Lambton Junior PiratesVan Damme Field
PWSel45Jul 21 20194:00 PMSELPEEWEE SELECTDorchester Select 1North 3
48Jul 21 20196:00 PMPWTeam 3Lucan-Ilderton 2Heritage (1)
8U55Jul 21 20196:00 PMREPMINOR ROOKIE NATIONALSSt. Thomas Cardinals Tier 2New York Central
9U64Jul 22 20196:00 PMREPROOKIE NATIONALSSt. Thomas CardinalsNew York Central
Jul 22 20196:00 PMMIDTeam 2North London Team 1Stoneybrook 2
Jul 22 20196:00 PMBANTeam 3Dorchester Team 1Dorchester ORC
50Jul 22 20196:00 PMPWTeam 1Team 2Jack Chambers
60Jul 22 20196:00 PMMOSTeam 1Oakridge 5North 2
Jul 22 20196:00 PMMIDTeam 1North London Team 2Stoneybrook 2
10U51Jul 22 20196:00 PMREPMINOR MOSQUITO NATIONALSLondon TecumsehsNorth 3
12U51Jul 23 20196:00 PMREPMINOR PEEWEE NATIONALSLondon West TincapsNorth 3
RookSel36Jul 23 20196:00 PMSELROOKIE SELECTSt. Thomas SelectStoneybrook 1
62Jul 23 20196:00 PMMOSTeam 2Team 4North 2
Jul 23 20196:00 PMBANTeam 1Woodstock Stoneybrook 2
52Jul 23 20196:00 PMPWTeam 1Team 3Jack Chambers
15U32Jul 23 20196:15 PMREPBANTAM NATIONALSLucan-Ilderton SelectLucan (1)
9U15Jul 23 20196:30 PMREPROOKIE NATIONALSLucan-Ilderton AthleticsLucan (2)
Jul 23 20198:30 PMMIDTeam 2South City Wide Lower
14U49Jul 24 20196:00 PMREPMINOR BANTAM NATIONALSLondon West TincapsByron Sports Complex (3)
9U54Jul 24 20196:00 PMREPROOKIE NATIONALSSarnia BravesClearwater (2)
54Jul 24 20196:00 PMPWTeam 3Lucan-Ilderton 2Jack Chambers
13U072Jul 24 20196:00 PMREPPEEWEE NATIONALSSarnia BravesNorth 3
PWSel82Jul 24 20196:00 PMSELPEEWEE SELECTStrathroy SelectYork Street (2)
64Jul 24 20196:00 PMMOSTeam 3Lucan-Ilderton 2Heritage (1)
Jul 24 20196:00 PMMIDTeam 1Ingersoll Team 1Currie Park
12U21Jul 24 20196:00 PMREPMINOR PEEWEE NATIONALSLondon Badgers MosqStronach (3)
18U002Jul 24 20198:00 PMREPMIDGET NATIONALSDelhi TigersDelhi
MosqSel39Jul 25 20196:00 PMSELMOSQUITO SELECTSt. Thomas SelectStoneybrook 1
66Jul 25 20196:00 PMMOSTeam 2Oakridge 2Wilfrid Jury (1)
55Jul 25 20196:00 PMPWTeam 2Oakridge 1Jaycee
15U46Jul 25 20196:00 PMREPBANTAM NATIONALSLondon West TincapsDan Pulham Memorial Diamond
Jul 25 20196:00 PMBANTeam 3South City Wide Lower
11U68Jul 25 20196:00 PMREPMOSQUITO NATIONALSLondon TecumsehsNorth 3
Jul 25 20196:00 PMBANTeam 2EBBA JaysKiwanis Park #1
15U52Jul 25 20198:30 PMREPBANTAM NATIONALSLondon West TincapsDan Pulham Memorial Diamond
67Jul 26 20196:00 PMMOSTeam 3Team 4Stoneybrook 1
Jul 26 20196:00 PMBANTeam 2North London Team 1Stoneybrook 2
Jul 26 20196:00 PMBANTeam 1North London Team 2Stoneybrook 2
8U34Jul 27 201910:00 AMREPMINOR ROOKIE NATIONALSSarnia BravesClearwater (1)
8U39Jul 27 20191:00 PMREPMINOR ROOKIE NATIONALSSarnia BravesClearwater (1)
PWSel44Jul 28 20194:00 PMSELPEEWEE SELECTDorchester Select 2North 3
Jul 29 20196:00 PMMIDTeam 2EBBA JaysStoneybrook 2
11U50Jul 29 20196:00 PMREPMOSQUITO NATIONALSLondon West TincapsHazelton
57Jul 29 20196:00 PMPWTeam 1Team 3Jack Chambers
RookSel08Jul 29 20196:00 PMSELROOKIE SELECTAylmer SelectSteen Park
9U43Jul 29 20196:00 PMREPROOKIE NATIONALSLondon TecumsehsStoneybrook 1
10U52Jul 29 20196:00 PMREPMINOR MOSQUITO NATIONALSLondon West TincapsNorth 3
69Jul 29 20196:00 PMMOSTeam 1Lucan-Ilderton 2North 2
PWSel03Jul 29 20196:30 PMSELPEEWEE SELECTDKMB SelectDelaware Lions
Jul 30 20196:00 PMBANTeam 1Dorchester Team 1Stoneybrook 2
RookSel39Jul 30 20196:00 PMSELROOKIE SELECTDKMB SelectStoneybrook 1
70Jul 30 20196:00 PMMOSTeam 2Lucan-Ilderton 1North 2
58Jul 30 20196:00 PMPWTeam 2Oakridge 1Jack Chambers
12U53Jul 30 20196:00 PMREPMINOR PEEWEE NATIONALSIngersoll IronbirdsNorth 3
PWSel62Jul 30 20196:00 PMSELPEEWEE SELECTSouthwest London SelectSW Optimists Park (1)
14U82Jul 30 20198:30 PMREPMINOR BANTAM NATIONALSWyoming WranglersCanton
15U11Jul 31 20196:00 PMREPBANTAM NATIONALSLondon TecumsehsDan Pulham Memorial Diamond
Jul 31 20196:00 PMMIDTeam 1South Stoneybrook 2
14U53Jul 31 20196:00 PMREPMINOR BANTAM NATIONALSLondon West TincapsByron Sports Complex (3)
11U28Jul 31 20196:00 PMREPMOSQUITO NATIONALSIngersoll IronbirdsVictoria Park (Main)
8U29Jul 31 20196:00 PMREPMINOR ROOKIE NATIONALSSt. Thomas Cardinals Tier 2Stoneybrook 1
Jul 31 20198:30 PMREPJUNIOR NATIONALSLondon AngelsCity Wide Upper
15U06Jul 31 20198:30 PMREPBANTAM NATIONALSLondon TecumsehsDan Pulham Memorial Diamond
14U65Aug 01 20196:00 PMREPMINOR BANTAM NATIONALSLondon TecumsehsDan Pulham Memorial Diamond
Aug 01 20196:00 PMBANTeam 3EBBA YankeesKiwanis Park #1
MosqSel42Aug 01 20196:00 PMSELMOSQUITO SELECTLondon West Tincaps SelectStoneybrook 1
74Aug 01 20196:00 PMMOSTeam 4Team 1Jack Chambers
18U083Aug 01 20198:30 PMREPMIDGET NATIONALSDelhi TigersDan Pulham Memorial Diamond
75Aug 02 20196:00 PMMOSTeam 3Oakridge 4Stoneybrook 1
Aug 02 20196:00 PMBANTeam 2South Stoneybrook 2
PWSel08Aug 02 20196:30 PMSELPEEWEE SELECTDKMB SelectDelaware Lions
Aug 03 20192:00 PMREPJUNIOR NATIONALSLeamington Jr. BaronsDan Pulham Memorial Diamond
Aug 03 20195:00 PMREPJUNIOR NATIONALSLeamington Jr. BaronsDan Pulham Memorial Diamond
10U46Aug 05 20196:00 PMREPMINOR MOSQUITO NATIONALSStrathroy RoyalsNorth 3
RookSel03Aug 05 20196:00 PMSELROOKIE SELECTAylmer SelectSteen Park
9U30Aug 05 20196:00 PMREPROOKIE NATIONALSLondon TecumsehsCNRA (2)
19Aug 05 20196:00 PMPWTeam 1Oakridge 2Jack Chambers
78Aug 06 20196:00 PMMOSTeam 1Lucan-Ilderton 1Heritage (1)
12U52Aug 06 20196:00 PMREPMINOR PEEWEE NATIONALSSt. Thomas CardinalsNorth 3
RookSel32Aug 06 20196:00 PMSELROOKIE SELECTSouthwest London SelectStoneybrook 1
79Aug 06 20196:00 PMMOSTeam 2Team 4North 2
PWSel69Aug 06 20198:30 PMSELPEEWEE SELECTSt. Thomas SelectNew York Central
PWSel51Aug 07 20194:00 PMSELPEEWEE SELECTDorchester Select 2North 3
12U44Aug 07 20196:00 PMREPMINOR PEEWEE NATIONALSLondon West TincapsWest Lions
13U077Aug 07 20196:00 PMREPPEEWEE NATIONALSExeter ExpressNorth 3
15U53Aug 07 20196:00 PMREPBANTAM NATIONALSLondon TecumsehsDan Pulham Memorial Diamond
10U24Aug 07 20196:00 PMREPMINOR MOSQUITO NATIONALSLondon TecumsehsCNRA (2)
80Aug 07 20196:00 PMMOSTeam 3Lucan-Ilderton 2Heritage (1)
8U30Aug 07 20196:00 PMREPMINOR ROOKIE NATIONALSSarnia BravesStoneybrook 1
11U32Aug 07 20196:00 PMREPMOSQUITO NATIONALSLondon Badgers MinorStronach (3)
Aug 07 20198:30 PMREPJUNIOR NATIONALSBrantford Red SoxCity Wide Upper
18U054Aug 07 20198:30 PMREPMIDGET NATIONALSLondon TecumsehsLabatt Memorial Park
15U51Aug 07 20198:30 PMREPBANTAM NATIONALSLondon TecumsehsDan Pulham Memorial Diamond
14U60Aug 08 20196:00 PMREPMINOR BANTAM NATIONALSWyoming WranglersDan Pulham Memorial Diamond
12U04Aug 08 20196:00 PMREPMINOR PEEWEE NATIONALSIngersoll IronbirdsVictoria Park (Main)
MosqSel62Aug 08 20196:00 PMSELMOSQUITO SELECTSouthwest London Scorpions SelectLambeth Optimist (1)
83Aug 08 20196:00 PMMOSTeam 4Team 2Jack Chambers
MosqSel83Aug 09 20196:30 PMSELMOSQUITO SELECTWyoming SelectKerr Park
11U99Aug 09 20197:00 PMREPMOSQUITO NATIONALSWyoming WranglersCentennial
PWSel46Aug 11 20196:00 PMSELPEEWEE SELECTDKMB SelectNorth 3
15U43Aug 12 20196:00 PMREPBANTAM NATIONALSLucan-Ilderton SelectDan Pulham Memorial Diamond
9U29Aug 12 20196:00 PMREPROOKIE NATIONALSLondon TecumsehsCNRA (2)
11U75Aug 13 20196:00 PMREPMOSQUITO NATIONALSSt. Thomas CardinalsNew York Central
RookSel31Aug 13 20196:00 PMSELROOKIE SELECTSt. Thomas SelectStoneybrook 1
13U015Aug 13 20196:30 PMREPPEEWEE NATIONALSExeter ExpressExeter (1)
15U61Aug 13 20197:00 PMREPBANTAM NATIONALSSarnia BravesErrol Russell
13U081Aug 14 20196:00 PMREPPEEWEE NATIONALSLondon West TincapsNorth 3
Social Networking
Follow Us On
Follow North London Baseball on Twitter
- and -
Visit North London Baseball on Facebook
Manage Subscriptions
Signup to receive email or text messages for the teams you want to follow.
Printed from northlondonbaseball.com on Monday, June 24, 2019 at 5:22 AM